Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Regulamin

 Regulamin korzystania z forum dyskusyjnego

1. Fundacja Collegium Progressus i Fundacja Rozwoju Regionu Rabka udostępnia użytkownikom możliwość korzystania z forum dyskusyjnego, które jest miejscem wymiany informacji, doświadczeń i komentarzy na tematy związne z działalnością organizacji pozarządowych i im pokrewne.

2. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność.

3. Administrator forum bez ostrzeżenia i informowania o tym użytkowników, będzie usuwał tematy o charakterze obraźliwym, oszczerczym lub niezgodne z prawem, w tym w szczególności :

- naruszające prawo;

- naruszające dobra osobiste lub wolność obywatelską, godzące w dobre obyczaje, normy moralne,  propagujących, popierających lub głoszących nietolerancję, przemoc, nienawiść czy dyskryminację na tle płci, rasy, wyznania, orientacji seksualnej itp.;

- propagujące wulgarne słownictwo, również w formie skrótów;

- promujące i propagujące, jak również nawiązujące do środków odurzających lub ich używania;

- wypowiedzi oszczercze, napastliwe i obraźliwe itp.

4.Zabrania się publikowania ogłoszeń i reklam komercyjnych.

5. Fundacja Collegium Progressus i Fundacja Rozwoju Regionu Rabka nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum.

6. Użytkownik forum dyskusyjnego zgadza się, że wszystkie informacje, które wpisuje będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez jego zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże administrator forum nie będzie obarczony odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

7. Użytkownik podejmując jakiekolwiek działania na forum, akceptuje zapisy regulaminu i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

8. Fundacja Collegium Progressus i Fundacja Rozwoju Regionu Rabka dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania forum.

9. Fundacja Collegium Progressus i Fundacja Rozwoju Regionu Rabka zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu bez podania przyczyny.

10. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania.

11. Fundacja Collegium Progressus i Fundacja Rozwoju Regionu Rabka zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie korzystania z forum przez użytkowników.

 

Idź do kategorii

Wygenerowano w 0.11 sekundy

Newsletter

Subskrybuj

Zapraszamy do zapisów do newsletterra. To pozwoli Państwu na otrzymywanie aktualnych wiadomości na skrzynkę email.